Bekar anne olmanın zorluklarını anlattı: Dört çocuğu için dört ayrı bakıcısı ve dudak uçuklatan bir serveti var!

Aldatma söylentileri, ihanet tezleri, Kanye West’in bir anda ortaya çıkan ırkçı ve nefret söylemi dolu halleri üzere skandal sayılabilecek haberler eşliğinde gerçekleşen bu boşanmanın akabinde Kim Kardashian ünlü komedyen Pete Davidson’la kısa süren lakin çok ses getiren bir aşk yaşamıştı.

Epeydir kalbini boş tutan ünlü realite gösteri yıldızı ve iş bayan Kim Kardashian son günlerde daima bekar anne olmanın zorluklarından ve eski eşi Kanye West yüzünden yaşamak zorunda kaldığı sorunlarından bahseder oldu. Kim Kardashian’ın en büyük kaygılarından biri daima olarak Musevilere nefret telaffuzunda bulunan eski eşi yüzünden çocuklarının berbat etkilenecek olması. Ünlü yıldız daima olarak bu bahiste açıklama yapıp gözyaşı döküyor.

Kim Kardashian bugünlerde çocuklarını babaları Kanye West’in yarattığı nefret dalgasından korumak konusunda endişeli

4 çocuğunu babalarının yarattığı bu nefret dalgasından korumak için çok esirgeyici bir hal takındığını söyleyen Kardashian, Kardahians isimli izlenme rekorları kıran realite gösterisinin son kısmına 4 çocuğunu yanına alarak katılırken bir yandan da bekar anne olmanın zorluklarından bahsetti. Kim “Çocuklu hayatımı çok seviyorum” diyerek başladığı programda değişik açıklamalar yaptı.

Kim Kardashian ve Kanye West’in yaşları 4 ila 10 ortasında olan 4 çocuğu var

“Özellikle bu hafta çok zorlandım. İşlerin çok karmaşık hale geldiği vakitler oluyor ve anne olarak her şeyi yoluna koyması gereken siz oluyorsunuz” diyerek itiraflarda bulunan Kim Kardashian anneliğinin en hayati noktasının çocuklarının hayatında “gerçekten” var olmak olduğunu anladığını da kelamlarına ekledi.

Sürekli gözyaşı döken Kim, bir yandan da bekar anneliği “öğreniyor”

Birkaç ay evvel katıldığı bir programda “Bekar anne olmak çok güç. Kimi geceler ağlayarak uyuyakalıyorum” diyerek şimşekleri üzerine çeken Kardashian başrolünde olduğu gösterinin son kısmında de emsal açıklamalar yaptı. “Gündelik işleri halletmeye çalışırken cephedeki siperlerde bir asker gibiyim” diyen kim Kardashian’ın açıklaması tekrar gündem oldu.

Televizyon yüzü olarak kazandığı ünü akıllı yatırımlar yaparak nakde çeviren, ABD’nin en çok satan giysi markalarından birini kuran ve neredeyse attığı her adımdan para kazanan Kim Kardashian’ın serveti 1 milyar 400 milyon doların üzerinde. Basında yer alan haberlere nazaran ise yıldız ismin 4 çocuğunun her biri için farklı dadısı var.

4 çocuğuna annelik yapmanın çok güç olduğunu anlatan Kim Kardashian kendini cephede savaşan askerlere benzetti

Kim Kardashian birebir vakitte yaşadığı saray yavrusu üzere meskende sayısız hizmetli çalıştırıyor. Üstelik konutta uyulması gereken kurallar konusunda çok sıkı kurallar olduğu ve çalışanlarına çok makûs davrandığı da yıllardır söyleniyor. Hal bu türlü olunca da kimseler Kim Kardashian’ın bekar bir anne olarak yaşadığını gözyaşlarıyla anlattığı zorluklara inanamıyor.

Kendini daima çok güç durumda bir kurban üzere gösteren ve para içinde yüzdüğü, çocuklarının tüm güçlü bakım ihtiyacını dadılar karşıladığı ve konutunda çalışan hizmetçiler sayesinde elini sıcak sudan soğuk suya sokmadığı epey açık olan Kim Kardashian artık kendi hayranları tarafından bile yalancı ve şımarık olmakla suçlanıyor.

Yıldız isim en son sosyetenin uğral yeri Hamptons’daki 4 Temmuz partisinde bu türlü görüntülenmişti

Kim Kardashian’ın 10, 7, 5 ve 4 yaşlarında 4 çocuğu var. Yıldız isim 10 yaşındaki kızı North ve 7 yaşındaki oğlu Saint2i kendi doğurmuş, en küçük iki çocuğuna da taşıyıcı anne yoluyla sahip olmuştu. Doğum yapmaktan korkar hale geldiğini söyleyen Kim Kardashian’ın aslında bedenini hamilelik ve doğum süreçleriyle daha fazla bozmamak için bu yola gittiği öne sürülmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir